Technologie IT w logistyce - Maciosoft

 Usługi i Firmy / Opublikowano: 1 rok temu przez bartek / Odsłon: 242

Kompleksowa obsługa różnego rodzaju zleceń transportowych oraz spedycyjnych to szansa na sukces w branży TSL. Firma Maciosoft zapewnia rozwinięty system SPEDTRANS, dzięki któremu możliwa jest pełna automatyzacja firmy. System ten sprawdzi się w branżach:

  • transportowej,
  • specydycyjnej,
  • logistycznej,
  • handlowej i produkcyjnej.

Program rośnie wraz z firmą Klientów, dlatego można go zastosować zarówno do obsługi firmy jednoosobowej, jak i wielooddziałowej, posiadającej liczną flotę pojazdów i magazyny logistyczne. Gwarantujemy opcję korzystania z programu na własnym serwerze albo w chmurze. Nasz system zarządzania relacjami z Klientami CRM zawiera ponad 200 modułów, a z jego możliwości skorzystało już niemal 2000 Klientów. Dzięki niemu można wystawiać zlecenia transportu oraz spedycji, faktury, rozliczać delegacje, dokumenty kosztowe. Program dysponuje modułem windykacji. Zapraszamy do kontaktu!

  • Listing ID: 912
Dane kontaktowe

Grodziska 23 MusułyMazowieckie,96-321 Show Phone Number ***** https://www.listprzewozowy.com.pl/pl/technologie-it-w-logistyce-dlaczego-warto-skorzystac-z-oprogramowania-spedtrans/

Kontakt